Kurslar

ETKİLİ İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ EĞİTİMİ

     Sağlıklı iletişimin en öncelikli şartı olan ve etkin iletişimi, beden dilini etkili kullanarak sağlamayı öğrenmek isteyen kişilere, iş ve özel yaşamlarında yepyeni bir yol açmak, kendi ışıltılarının farkına varmaları amacıyla düzenlenen eğitimdir. İletişim ekolleri ve beden dili teknikleri ile mutlu çalışan ve kaliteli hizmet kazandırma programın ana amacıdır.

İçerik : İletişim ve Empati Nedir, Nasıl Geliştirilir? Sözlü ve Sözsüz İletişim, Sözsüz İletişim ve Beden Dili, Dinletme ve kabul görme, Beden dilinin etkileme gücü, Temiz Bakımlı ve Güler Yüzlü olmanın etkileri, Eller, Kollar ve Bacaklar, İnsanlar arası mesafe ve beden teması, Pozitif davranış stilleri ve paradigmalar, İnsanları tanımada beden dili ve empati, Kişilik türlerine göre beden dili, Mesaj gönderme ve almada beden dilinin önemi, Bakışlar ve anlamları, Jest ve mimikler, Oturuş şekilleri,Sınır belirtme ve sahiplenme jestleri, El sıkma türleri, Yalanın beden diline etkisi, Özgüven ve özsaygının beden diline etkisi, Sözlü İletişim, Dinleme, Dinleyici türleri, Etkili konuşma, Etkili Kişisel İmaj Oluşturma.

Katılımcılar   : Kendini geliştirmek, mesleğinde ve sosyal yaşamında başarılı olmak isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Başlıkları:  

  • Kişilerarası iletişim
  • Beden Dili
  • İmaj Yönetimi
  • Toplum Önünde Konuşma

Eğitim Başl.  : 13 Ekim 2018

Eğitim Süresi: 12 Hafta - Toplam 24 Saat

Eğitim Yeri    : Sürekli Eğitim Merkezi

Kurs Ücreti   : Toplam 350 TL

  • Ahi Evran Üniversitesi öğrencileri, çalışanları ve yakınları (eş-çocuk) için  %20 indirimli 280 TL 
  • Kamu çalışanları için  %15 indirimli  290 TL             

Not: Kursumuzun kontenjanı 20 kişiyle sınırlıdır, kayıt olmak için acele ediniz.  Programın sonunda katılımcılara «Katılım Belgesi» verilecektir. 

*** Ödemelerinizi TC Vakıfbank Kırşehir Şubesi AESEM hesabı olan TR86 0001 5001 5800 7305 3055 59 nolu hesaba;  Ad-Soyad, TC Kimlik Numarası ve Kurs Adı belirterek yatırmanız ve dekontu Merkezimize teslim etmeniz gerekmektedir.

 

İletişim : Ahi Evran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Cacabey Kampüsü Tel : 0386 280 48 92